A my się zimy nie boimy – Test Coopera w Gdańsku na powitanie wiosny!!!

stawik

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia swojej kondycji w ramach imprezy „Powitanie Wiosny z powerOn3city”.
Spotykamy się w czwartek, 21 marca o 16:00 na parkingu przy stawie retencyjnym przy ul. Bergiela na gdańskim Zakoniczynie (mapka poniżej)

stawik

http://www.gdziebiegac.pl/category/gdansk/trasy-zakoniczyn/

Test Coopera odbędzie się po pętli o długości 1350m poprowadzonej dookoła osiedlowego stawu. Trasa płaska. Nawierzchnia twarda z kostki brukowej – polbruk. Każdy kto weźmie udział w imprezie, będzie mógł sprawdzić swoje siły i kondycję po zimowym lenistwie.
Przypomnijmy, że test Coopera to próba wytrzymałościowa polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Kondycję fizyczną, w zależności od wieku i płci określa się na podstawie pokonanego dystansu. Test Coopera – określa poziom sprawności fizycznej, szacuje wytrzymałość krążeniowo – oddechową, wysoka korelacja wyniku z wydolnością tlenową mierzoną laboratoryjnie.
Test polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w czasie 12 minut. Przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie na poziomie rekreacyjnym lub wyczynowym.

Udział w teście jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma informację na temat swojej aktualnej formy. Na powitanie Wiosny, dla wszystkich uczestników imprezy, przygotowaliśmy specjalne rabaty na nasze usługi oraz naszych partnerów:

-30% na usługi z Naszej oferty http://poweron3city.pl/cennik/ (oferta ważna do 31 marca br.)
-40% na suplementy oraz -50% na akcesoria z oferty firmy SOTIMA –http://www.sotima.pl/web.n4?go=131 wyłącznego przedstawiciela firm SIXTUS, XENOFIT i SEALSKINZ w Polsce!!!
-50% na przegląd generalny Twojego roweru oraz -10% na zakup potrzebnych części w serwisie rowerowym TYSAR http://www.tysar.pl/ (oferta ważna do 31 marca br.)

Specjalne zniżki przygotował  największy sklep internetowy dla triathlonistów, http://tricarbon.pl/

Profesjonalną obsługę w zakresie foto – wideo zabezpiecza Agencja FOTO-OKO,http://foto-oko.pl/

UWAGA!
Istnieje możliwość przeprowadzania stopniowanego testu mleczanowego z wyznaczeniem progów metabolicznych oraz stref intensywności wysiłku. Polega on na przebiegnięciu 5 prób (5 x 1600m) ze wzrastającą intensywnością, na przerwach 1 minuty na pobranie krwi z opuszka palca w celu zbadania poziomu kwasu mlekowego urządzeniem Lactate Scout. 21 marca 2013r., koszt wykonania testu to 120pln!
Jeśli będziesz chciał wykonać ten test, wyślij nam swoje zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego lub zgłoś mailem na kontakt@poweron3city.pl, z informacjami o sobie: płeć, wiek, krótką historią swojej aktywności fizycznej, cel do którego się przygotowujesz oraz czasy swoich rekordów na 5 lub 10km. Nadesłane informacje pozwolą nam optymalnie przygotować zakresy tempa w którym wykonasz swój test.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie! Włącz się na Wiosnę!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0