Bieg Europejski 2014 – Gdynia zdobyta!

11

Bieg Europejski AD 2014 właśnie przeszedł do historii. I to zapisał się w niej jako kolejny z rekordową frekwencją. Ponad 7000 zawodników na starcie! To robi wrażenie! Z resztą samo zobaczycie w galerii zdjęć z imprezy którą zamieszamy na końcu tego artykułu!

Wyniki Open

 

1

Druga runda  Grand Prix Gdyni w biegach ulicznych wypadła bardzo okazale. Drugi żagiel (kolejny element statku – medalu – na który złożą się: 3 żagle i kadłub) zawisł na szyjach wszystkich którzy dotarli do mety w regulaminowym czasie i posiadali numery startowe;) Dopisała pogoda i kibice. Zawodnicy po raz ostatni po biegli „starą” trasą która już od Biegu Świętojańskiego zostanie ze względów bezpieczeństwa i dla zwiększenia przepustowości zmodyfikowana.

trasa europejski

Poniżej nowa trasa – wymagana wtyczka Google Earth

Nowa trasa Biegu Świętojańskiego

Ruszyły już zapisy na ten wyjątkowy bieg który wystartuje 20 czerwca o godz. 23.59

Zapisy

W Biegu Europejskim startowali tradycyjnie nasi Zawodnicy którzy zanotowali wiele wartościowych wyników – padły kolejne życiówki. Również liczna grupa zawodników projektu „Aktywuj się w triathlonie” którzy 19 lipca zmierzą się z dystansem ¼ IM (950m pływania, 45km roweru i 10,5km biegu), zameldowała się z dobrymi czasami na mecie. Szczególne gratulacje należą się Natalii która 3,5 miesiąca po urodzeniu Córeczki w dobrym zdrowiu i z uśmiechem na twarzy w towarzystwie Rodziny pokonała wczoraj 10km!

photo 1

A na koniec na wdechu – bo tchu brakowało z wrażenia – krótko o starcie Teamu w Gdyni! Zacznę od tego, że Marta Łagownik ma dzisiaj urodziny!…. I sprawiła sobie wczoraj niesamowity prezent! Jest nowa „życiówka” na 10km… Panie i Panowie… 38:28 min i wspaniały sukces – wygrana w kategorii wiekowej oraz 8msc open kobiet!

P1020762

Wojtek Łagownik poszedł również na całość i nie dość że „złamał” 35min zamykając zegar na mecie wynikiem 34:40min, to zajął  2 msc w kat wiekowej i 44 open M! Słów brakuje! GRATULACJE dla Zawodników, podziękowania za doping dla Kibiców!

P1020767

Niesamowite, takie emocje a to dopiero początek sezonu startowego. Już za tydzień Mateusz Petelski i Marcin Sobczak jadą podbić Olsztyn na http://triathlonolsztyn.pl/.

A poza tym Witek, któremu „zepsuła” się „dwójka”, oddał się w ręce naszych Teamowych specjalistów. Walka z czasem przed wrześniowym – malborskim IM – trwa. Łukasz Rolka stawia go do pionu http://rehabilitacja.gdansk.pl/ a Anna Dutkowska http://dutkowska.pl/ zaczęła pracę nad zmianą jego kategorii wagowej:)

14891_10200938918673865_1881576886434742364_n

Pamiętajcie, że trwają zapisy na nasze triathlonowe obozy których dwie odsłony odbędą się już w sierpniu – zaplanujcie już dziś swój aktywny wypoczynek w towarzystwie naszego TEAMU! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegółowa oferta obozów triathlonowych z PowerOn3city

PowerOn_ulotka obozy chodzież

A teraz z cyklu – przeżyj to jeszcze raz – zapraszamy do naszej galerii zdjęć z Biegu Europejskiego 2014!

GALERIA ZDJĘĆ BIEG EUROPEJSKI 2014

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0