Bieg Niepodległości Gdynia 2013

bieg2

Dokładnie o 15.00 wystrzał z „Błyskawicy” dał sygnał do startu.

3…2…1… START!

Tomasz Grycko reprezentujący UKS Bliza Władysławowo z czasem 30 min 25 s. wygrał dzisiejszy Bieg Niepodległości w Gdyni.
Wśród kobiet zwyciężyła Marta Krawczyńska z Malborka z czasem 33 min 51 s.

Wspaniały występ zaliczyli reprezentanci PowerOn3city:

Wojciech Łagownik z czasem 35 min 38s zajął rewelacyjne – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej, a jego siostra Marta z czasem 40 min 01s, była 3 w kategorii i 10 wśród kobiet! GRATULACJE!

kolaż

Dla każdego, kto pokonał trasę biegu głównego, organizatorzy przygotowali pamiątkowy, specjalnie odlewany na tę okazję medal, który wraz z pozostałymi medalami z imprez wchodzących w cykl „Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2013” (Biegu Urodzinowego, Europejskiego i Świętojańskiego) złożą się w jedną całość.

Wyniki

Wyniki open

Było niesamowicie, kolorowo i radośnie. Biało – czerwone akcenty cieszyły oczy. Zawodnicy i kibice stworzyli niesamowite widowisko i wspaniale bawili się na trasie biegu.

Można i tak…

Do Biegu i Marszu Niepodległości zgłosiła się rekordowa liczba ponad 8 tys. zawodników. Do samego biegu głównego zgłosiło się 6,7 tys. zawodników, co jest rekordem frekwencyjnym w biegach ulicznych w Trójmieście.

„Biegnę za Anię”

Jeśli w takim tempie przyrastać będzie liczba uczestników gdyńskich biegów, to już dzisiaj Prezydent Gdyni musi pomyśleć o małej przebudowie ulic:)

„Marcin dasz radę”

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii z tego biegu. Proszę się „częstować” i „polubieniami” udostępniać dalej!