Castle Iron Triathlon 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gdyby ktoś pytał jak było w niedzielę w Malborku…
… to zapraszamy do galerii… tam kilka zdjęć zamiast tysięcy słów…

GALERIA CASTLE IRON TRIATHLON MALBORK 2015

Tym razem, żeby „posmakować” chlebka legendarnego Norsemana nie trzeba było jechać aż do dalekiej Norwegi.

10 st C o 6 rano. Bardzo nieprzyjemna fala na Nogacie. Później było tylko gorzej. Wiatr, który „stawiał” rowery do zawrotnych prędkości rzędu 18km/h (na prostej:), przenikliwe zimno i deszcz który „hartował” ludzi z żelaza na biegu maratońskim po mokrym bruku…

POKORA. To słowo było odmieniane we wszystkich przypadkach. NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ. To jest piękne w tym sporcie. Bo przecież każdy start jest inny. Każdy po starcie ma do opowiedzenia swoją historię… Dyspozycja dnia, sprzęt, stres czy ekstremalnie ciężkie warunki atmosferyczne. IRONMAN. Zdobycie tego tytułu jednak rekompensuje wszystkie trudy!

Na tych zawodach nie mogło zabraknąć również naszej reprezentacji.

Marcin i Jarek dali z siebie wszystko na dystansie „połówki”. Karol po raz pierwszy został Ajronem, a Witek po raz kolejny przeszlifował malborskie zamkowe bruki.
Szacun dla finiszerów którzy tego dnia oblegali zamek i dotarli do mety! A Ajroni zapamiętają ten start na długo:) Zwłaszcza debiutanci na tym dystansie. „Ajron” nie witał ich z otwartymi ramionami. Na jego żelazny uścisk dłoni na mecie trzeba było tego dnia sobie wyjątkowo ciężko zapracować.
Wymowny był obrazek zawodnika który po 150km roweru rezygnuje z kontynuowania zawodów, kiedy rzuca rower w strefie mówiąc to co się do druku nie kwalifikuje… Rzut oka na tabelę z wynikami również mówi o wyjątkowych warunkach w jakich przyszło rywalizować tego dnia.

Pamiętajcie: „Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki”!

Słowa uznania należą się Organizatorom, którzy wraz z Wolontariuszami wspierali zawodników tego dnia. Świetna robota. Czego po raz kolejny nie można było powiedzieć o trasie biegowej a’la Wielka Pardubicka:) Już taki jej urok:)
Szczególne podziękowania należą się naszym wspaniałym teamowym kibicom/kibickom:) którzy wspierali nas na trasie i dodawali otuchy. Kawałek medalu jest WASZ. DZIĘKI!
Tego dnia startowaliśmy w naklejonych na skórze tatuażach akcji IM4SM (Ironman dla stwardnienia rozsianego). Wielokrotnie na trasie w chwilach zwątpienia i niemocy, wspominałem słowa Ambasadora tej Akcji Maxa Wojcika, jak wiele wspólnego ma wysiłek sportowca który skrajnie wyczerpany nie ma sił na kolejny krok i chory na stwardnienie rozsiane, który taką samą walkę toczy na co dzień aby normalnie funkcjonować.
http://www.im4sm.org/

A może chcesz dołączyć do grona Ajronów ale nie wiesz jak się za to zabrać? Dołącz do nas. Trenujemy i spieramy się wzajemnie, bo działając w grupie łatwiej to osiągnąć niż w pojedynkę.

Już 15 września zaczynamy treningi związane z naszym nowym projektem sportowym. Zapraszamy Was serdecznie do udziału w naszym Projekcie do Gdańska, pamiętając jednak o tym, że żelazne marzenia nie znają granic… więc ze Współorganizatorami i Partnerami będziemy je przekraczać. I administracyjne i państwowe:)
Przygotowanie grupy zawodników do zawodów triathlonowych na dystansie IM w 2017 roku to nasz cel na najbliższe dwa sezony.

Możesz przyłączyć się do grupy trenującej stacjonarnie w Gdańsku (F3Team) lub w podkrakowskim Zabierzowie (Klub Triathlonowy „Water Knights”) lub dołączyć do nas online dzięki MOTIVATO – nadzór merytoryczny nad treścią treningową – zespół trenerów PowerOn3city i Water Knights Zabierzów.

Startujemy w Gdańsku już 15 września treningami na pływalni na które zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o 6.00.
Od początku października ruszamy z planem treningowym który będzie Wam przesyłany co tydzień oraz z treningami kolarskimi i biegowymi które będą odbywały się w każdą sobotę i niedzielę w godzinach porannych.

Zapraszamy do udziału zawodników trenujących poza granicami Polski. Zostaną oni naszymi zagranicznymi korespondentami. Przecież żelazne marzenia nie znają granic. Ambasadora w Królestwie Szwecji już mamy:) Wkrótce pierwsze relacje z treningów:)

Informacje o Projekcie na bieżąco na naszym teamowym profilu facebookowym F3Team
oraz na
www.F3Team.pl

Polub nasz profil i bądź z nami na bieżąco!

informacje i zapisy kontakt@poweron3city.pl

Zapraszamy!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0