Dieta pod lupą – wykład Natalii Wachowiak

plakat-dieta

A my nie zwalniamy tempa i zapraszamy wszystkich na kolejne szkolenie. Tym razem zapraszamy na wykład dietetyka który wspiera nas w drodze do realizacji naszych sportowych celów w Projekcie IM 2017

Mgr Natalia Wachowiak. Absolwentka studiów magisterskich na specjalności Usługi Żywieniowe i Dietetyka na Akademii Morskiej w Gdyni.

Zdrowy styl życia oraz zdrowe odżywianie zawsze było jej bliskie. Na co dzień pracuje jako dietetyk, pomagając pacjentom zrzucić zbędne kilogramy.
Doświadczenie zdobyte na treningach w połączeniu z kierunkowym wykształceniem, pozwala jej na pełne zrozumienie mechanizmów zachodzących z organizmie sportowca.
Wie, jak istotny wpływ na możliwości sportowe ma osiągnięcie optymalnej masy ciała.
Osiągnięcie wymarzonego celu możliwe jest dzięki odpowiednio zaplanowanym treningom oraz prawidłowo zbilansowanej diecie!
Serdecznie polecamy!

http://dietapodlupa.pl/o-firmie/

Jeżeli interesujesz się zdrowym stylem życia, lub chcesz wprowadzić pozytywne zmiany żywieniowe w swoim życiu to ten wykład jest dla Ciebie! Po wykładzie osoby zainteresowane mogą skorzystać z analizy składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora TANITA.

Członkowie F3Team 5 pln•
Pozostali uczestnicy 15 pln•

Parametry pomiarowe analizy składu ciała: – masa ciała,
– indeks masy ciała, – ilość tkanki tłuszczowej (%, kg),
– wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej,
– masa tkanki beztłuszczowej,
– masa tkanki mięśniowej,
– masa kości,
– podstawowy wskaźnik przemiany materii (BMR),
– całkowita zawartość wody w organizmie,
– wiek metaboliczny

10 listopada 2015 r. o godz. 18.30 serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH miłośników triathlonu (i nie tylko:) na otwarty wykład który odbędzie się w hotelu Amber w Gdańsku.
Jednocześnie informujemy uczestników, że parking hotelowy jest przeznaczony wyłącznie dla gości hotelowych. W związku z ograniczonymi możliwościami „parkingowymi” hotelu Amber, zabieramy do swojego samochodu kolegów/koleżanki:) i zalecamy parkowanie samochodów na parkingu przy pobliskim sklepie Carrefour Express
szczegóły wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/759149640857939/

Dziękujemy za zrozumienie i do zobaczenia 10.11.2015:)

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0