Dietetyk Anna Dutkowska – witamy na pokładzie!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejny specjalista w Teamie! Kompleksową opiekę trenerską i fizjoterapeutyczną uzupełnia dietetyk sportowy.

Proszę Państwa, serdecznie witamy na pokładzie Annę Dutkowską!

Absolwentka dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła również Politechnikę Gdańską, gdzie uzyskała tytuł inżyniera chemii oraz magistra biotechnologii o specjalności technologia, biotechnologia i analiza żywności. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Zdrowy styl życia oraz zdrowe odżywianie zawsze było jej bliskie. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w wieku 9 lat. Trenowała m.in tenis ziemny i lekkoatletykę biegając najpierw na 800 metrów, a następnie na 400 metrów. Podczas studiów wielokrotnie reprezentowała uczelnie na Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie ziemnym, lekkoatletyce i ergometrze wioślarskim. Na co dzień pracuje jako dietetyk, pomagając pacjentom zrzucić zbędne kilogramy.


Doświadczenie zdobyte na treningach w połączeniu z kierunkowym wykształceniem, pozwala jej na pełne zrozumienie mechanizmów zachodzących z organizmie sportowca.

foto

Wie, jak istotny wpływ na możliwości sportowe ma osiągnięcie optymalnej masy ciała.

Osiągnięcie wymarzonego celu możliwe jest dzięki odpowiednio zaplanowanym treningom oraz prawidłowo zbilansowanej diecie!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Serdecznie polecamy!

http://dutkowska.pl/

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0