Trening otwarty Przechlewo 2013

f3

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność zorganizować i poprowadzić  trening otwarty w Przechlewie wspólnie z Organizatorami i głównym sponsorem imprezy – firmą Prime Food Sp. z o.o. Również i tym razem dopisała piękna słoneczna pogoda (jak zawsze zamówiona:)

Chętnych do zapoznania się z malowniczą trasą imprezy Triathlon Przechlewo (950m pływania, 45km jazdy rowerem, 10,55km biegu) było dwukrotnie więcej niż poprzednio. W naszej strefie zmian zameldowało się blisko 40 rowerów z całej Polski! Dziękujemy! Trening poprowadzili trenerzy PowerOn3city: Witold Podgórski i Monika Smaruj. Na treningu dopisała frekwencja:  wśród zawodników  z różnych stron naszego Kraju – szczególnie miło było nam zintegrować ze sportowcami z Przechlewa. Cieszy nas to ogromnie:-)
Na zakończenie treningu zorganizowano dla uczestników oraz ich rodzin spotkanie integracyjne przy poczęstunku przygotowanym przez Organizatorów i Sponsorów imprezy. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla uczestników treningu. Był to pakiet startowy w postaci bezpłatnego zaproszenia do udziału w zawodach 7 września w Przechlewie. Dziś towar bardzo deficytowyJ Nagrodę wylosował Mateusz Krzeszewski. Serdecznie gratulujemy!
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział na treningu oraz gorący doping kibiców! Cieszymy się bardzo, że mogliśmy Was gościć.
Z niecierpliwością czekamy na wszystkich zawodników i start imprezy Triathlon Przechlewo 2013.

Do zobaczenia 7 września 2013 roku!

Tradycyjnie zapraszamy do galerii zdjęć z treningu! Galeria trening Triathlon Przechlewo 2013

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0