Integracyjnie w Przechlewie

trasa-plywanie1

Trenerzy PowerOn3city – Witold Podgórski, Monika Smaruj (wicemistrzyni Polski na długim dystansie ½ Ironman Susz 2010), oraz sponsor Triathlonu Przechlewo 2013 – firma Prime Food, zapraszają na Koleżeński Integracyjny Triathlon w formule otwartego treningu po trasie na której rywalizować będą zawodnicy 7 września 2013r.

Przyjeżdżajcie całymi rodzinami i spędźcie z nami wspaniały dzień. Warto w tych okolicznościach przyrody zostać na dłużej!

Możliwy nocleg http://www.przechlewo.maxmedia.pl/, spływ kajakowy rzeką Brdą http://www.splywy.pl/brda/  itd…..
Już po raz kolejny w sobotę 17 sierpnia 2013r., o godz. 10.30 będzie okazja do zapoznania się z malowniczą trasą tej imprezy przygotowaną przez Organizatorów

http://www.triathlonprzechlewo.pl/informacje/trasa#page

Prawdopodobnie dołączy do nas Ambasador Triathlonu mistrz świata i mistrz olimpijski Adam Korol!

Tak było na pierwszym treningu 6.07.2013

Pierwszy trening otwarty Triathlon Przechlewo

trasa-plywanie

Trasa pływacka

trasa-rower

trasa-bieg

Trasa rowerowa

Tym razem plan treningu przedstawia się następująco:

  1. Zbiórka uczestników i depozyt sprzętu w wyznaczonej strefie zmian na plaży jeziora Końskiego w Przechlewie w sobotę 6.07.2013r., o godz. 10.15 – zabezpieczenie sprzętu na czas treningu zapewnia organizator
  2. Odprawa i omówienie trasy o godz. 10.25
  3. Start o godz. 10.30
  4. Zapoznanie się z trasą triathlonu (950m pływania, 45km jazdy rowerem, 10,5km biegu), bez pomiaru czasu, prowadzenia klasyfikacji ze wskazaniem na towarzyski i integracyjny charakter treningu;)
  5. Planowany czas zakończenia treningu godz. 14.00 (baaardzo rekreacyjne i umiarkowane tempo)
  6. Ognisko – Integracja dla zawodników i ich rodzin przy pysznym poczęstunku przygotowanym przez Organizatorów i Sponsorów Triathlon Przechlewo 2013r.
  7. Szczegółowe informacje i pytania: http://poweron3city.pl/kontakt/

Udział w treningu jest BEZPŁATNY. Wystarczy „polubić” nasz profil i udostępnić to wydarzenie.

Nawet jeśli nie jesteś gotowy/a do pokonania całej trasy, zachęcamy do przyłączenia się w czasie poszczególnych konkurencjach. Liczy się udział i dobra zabawa. Na ściganie przyjdzie czas w czasie zawodów 7 września br.! Ważna uwaga – na trasie przejazdu rowerowego – OBOWIĄZKOWE KASKI! Możliwy udział na rowerze MTB lub Szosowym. Na wodzie ubezpieczali nas będą ratownicy WOPR z MOSiR Przechlewo – bezpieczeństwo przede wszystkim.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

 

1) W Treningu mogą wziąć udział osoby niemające przeciwwskazań lekarskich do udziału w dyscyplinach sportowych typu wytrzymałościowego

2)Zawodnicy biorą udział w Treningu na własną odpowiedzialność. Zgłoszenie swojego uczestnictwa przez zawodnika  oznacza, że Uczestnik rozważył ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w treningu w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko.

3) Na trasie kolarskiej obowiązkowe kaski!

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0