Kto się odważy – zwycięży – czyli podsumowań roku cd..

2012-10-27 14.54.56

Święta, Święta i po Świętach.. Potem tylko tradycyjne odliczanie: 3, 2, 1 i oto jest. Nowy Rok 2013.
O sportowym 2012 roku pisałem w listopadzie http://poweron3city.blogspot.com/2012/11/to-by-dobry-rok.html

Starty, liczby, wyniki czyli co gdzie i kiedy. Dzisiaj chcę z innej beczki.  Podsumowanie ubiegłego roku zacznę od podziękowań. Największe podziękowania za piękny miniony rok należą się WAM. Za to, że miałem zaszczyt spotkać Was na swojej drodze. Za energię, inspiracje oraz za to że dzięki Wam tak bardzo chce mi się chcieć. Dziękuję za to że jesteście!

       Miniony rok? Zamiast długiego elaboratu mogę scharakteryzować go krótko: zmiany, zmiany, zmiany.. Przełom 2012/2013 jest wyjątkowy. Na wszystkich płaszczyznach. Z przytupem i z przyświstem . W sferze prywatnej i zawodowej. Strach się bać?  Wrodzony optymizm karze mi wierzyć, że wszystko będzie OK.
 
Żona, Syn, drzewa posadzone, pozostało „tylko” to dzieło wykończyć ;)(pozdrawiam sasiadówJ)
       Przede mną więc wyzwania i dużo pracy. Również nad sobą. Przez wiele lat realizowałem się jako animator kultury oraz instruktor realizujący zajęcia z zakresu kultury fizycznej i sportu. Szalone  koncerty plenerowe „Blendersów” czy holenderskich filharmoników „Ricciotti Ensemble” http://www.ricciotti.nl/,  z budżetami rzędu 50pln (tak to nie błąd w druku), na długo zostaną w pamięci. Autorski program „Promocja zdrowego stylu życia” realizowany  przy udziale min.: Iwony Guzowskiej, Leszka Blanika, Dariusza Michalczewskiego, Adama Korola, Jarosława Dymka czy Mariusza Strzelińskiego również był źródłem dużej satysfakcji.
       Teraz nadszedł czas na kolejny krok… Jestem dyspozycyjny, mobilny, ze świeżym spojrzeniem na świat. Poza wiedzą i certyfikatami  moim atutem jest doświadczenie wielu lat treningów różnych  dyscyplin sportu, od rzutu oszczepem do triathlonu (niezły rozrzut). Obecnie systematyzuję swoją wiedzę w tej dziedzinie i mam nadzieję, że już w maju będę mógł się przed Wami pochwalić dyplomem i legitymacją instruktora sportu – dyscyplina – triathlon, wydaną przez Ministra Sportu i Turystyki na podstawie § 14 ust.1 Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki (Dz.U. Nr 44, poz.233).. Dzięki temu moja oferta będzie kompletna i na miarę Waszych oczekiwań. Przed nami bogaty kalendarz imprez sportowych. Bieganie, Nordic Walking, wyścigi rowerowe oraz triathlon. Do wyboru, do koloru. Aha, nie zapomnijcie o treningu mentalnym i odnowie biologicznej;)
 
Dzisiaj kierując do Was ofertę podjęcia za mną współpracy, zachęcam Was do podejmowania  noworocznych wyzwań i postanowień w realizacji których z ochotą pomogę. 3majcie się!!!

„Who Dares Wins” – motto SAS (Special Air Service)  czyli elitarnej jednostki specjalnego przeznaczenia British Army

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0