Obóz triathlonowy z PowerOn3city Chodzież 2013

f3

W przedostatni tydzień sierpnia zespół PowerOn3city zorganizował w niepowtarzalnych okolicznościach przyrody „Łazienek Chodzieskich” w Chodzieży obóz triathlonowy. Obowiązkowo wszyscy uczestnicy zabrali ze sobą dobry humor i nastawienie na ciężką pracę. Treningi odbywały się z podziałem na grupy w zależności od obciążeń treningowych.

W programie obozu działo się. Harmonogram dnia był zróżnicowany i zindywidualizowany, w zależności od potrzeb i obciążeń treningowych.  W programie dnia poza rozruchem, zajęciami na pływalni, w wodach otwartych, biegowymi i kolarskimi znalazły się także jednostki stretchingu, gimnastyki siłowej i stabilizacyjnej. Oczywiście nie mogło zabraknąć porządnej „zakładki”. Dodatkowo warsztaty triathlonowe (wykłady teoretyczne i zajęcia praktyczne, np. strefa zmian, suplementacja w sporcie wytrzymałościowym, doskonalenie techniki w poszczególnych konkurencjach (pływanie, rower, bieg). Nie zabrakło również zajęć relaksacyjnych i integracyjnych:)

Uczestnicy obozu mieli pełną możliwość wyboru zajęć, w których chcieli uczestniczyć (żadne zajęcia nie były obowiązkowe:)

Poniżej 2 filmy z zajęć na pływalni z cyklu „przed” i „po” – znakomity przykład na to że warto i można:) Ważne aby zaufać trenerowi…

Zawodnik na „Dzień Dobry”…

Ten sam zawodnik po trzech dniach konsultacji…

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za niezwykłą atmosferę jaką stworzyli! Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne edycje obozów z nami które zaplanowaliśmy w tym samym miejscu w terminach

3-9 oraz 17-23  sierpnia 2014 roku. Szczegółowe informacje już wkrótce.

Zapraszamy do galerii zdjęć z obozu. 

Obóz triathlonowy PowerOn3city Chodzież 2013

Pozdrawiamy, w razie pytań jesteśmy do dyspozycji!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0