Przegląd tygodnia

4

Działo się…

W telegraficznym skrócie na naszych niefacebookowych przyjaciół, kibiców i sympatyków:)

Miniony tydzień minął po znakiem dwóch imprez sportowych rozegranych na Pomorzu w których czołowe lokaty zajęli Zawodnicy z naszego Teamu.

Na początek Mateusz Petelski, który w ekstremalnie trudnych warunkach zajął 6. miejsce w klasyfikacji generalnej (2. w kategorii wiekowej M25-29) kołobrzeskiego triathlonu na dystansie 1/4 IM!

4

TUTAJ przeczytasz relację Mateusza z tych wymagających zawodów.  Mateusz Petelski w „gorącej” jeszcze relacji z zimnego Kołobrzegu powiedział: ”SAY NO TO DRAFTING!!!” Zgadzacie się? Serdecznie zapraszamy do lektury! W jednym tylko zdaniu bezpośrednio po zawodach  Mateusz w sms-ie napisał, że start w Kołobrzegu zapamięta do końca życia – bo to był prawdziwy wyścig dla ludzi z żelaza!!! A tri jest piękny! Jeszcze raz Gratulacje!!!

Tymczasem w Gdyni, Nocny Bieg Świętojański 2014r. przeszedł do historii… Do historii przechodzi również kolejny fantastyczny start Wojtka Łagownika który z czasem 34:58 zajmuje 1 miejsce w kategorii wiekowej i ostatecznie plasuje się na wysokim 47 miejscu open!
F3 Team – Fight For First!
Gratulacje!!!

wojtek

A Marta Łagownik, podobnie jak brat Wojciech, lubi kończyć gdyńskie „dyszki” na najwyższym stopniu podium! W czasie świętojańskiej nocy tradycji znowu stało się zadość.
Rewelacyjny czas na mecie 38:02 i I msc w kat oraz 14 open K!
GRATULACJE i WIELKIE BRAWA!

marta

A w tym tygodniu Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH na kolejny otwarty trening pływacki w ramach akcji „Aktywuj się w triathlonie”

ludzie jeziorko

Pływanie na wodach otwartych w każdy – w tym tygodniu w piątek 27 czerwca o godzinie 18:00 – jez. Łapińskie – plaża ośrodka wypoczynkowego „ROMA”

http://www.wypoczynekroma.pl/ogolne/kontakt…

W tym tygodniu zapraszamy na kolejny WYJĄTKOWY trening pływacki, połączony z możliwością przetestowania pianek ZEROD i SAILFISH (model ATACK), czyli jak zwykle w programie:

– doskonalenie techniki pływania
– jak radzić sobie na wodach otwartych
– nawigacja
– strefa zmian
– pływanie w „nogach”….

… oraz w części integracyjnej ponownie zadbamy o możliwość uzupełnienia zasobów energetycznych – grillowym zestawem integracyjnym z którego możecie skorzystać po zakończeniu treningu – wszak piątek to weekendu początek …

-karkówka z pieczywem – 7pln
-kiełbaska z pieczywem – 4,5pln
-„złoty izotonik:)” – 6pln…

Wszak trening to nie tylko trening ale również integracja:)

Pogoda jak zwykle zamówiona. Temperatura wody.. Już bardzo odpowiednia (polecamy piankę:) No i okoliczności przyrody..
Przybywajcie całymi rodzinami i korzystajcie z ośrodkowej infrastruktury, place zabaw, boiska etc…

Do zobaczenia w piątek o 18.00! Plaża ośrodka wypoczynkowego „ROMA”

PRZYBYWAJCIE, TRENUJCIE, INTEGRUJCIE SIĘ – WŁĄCZCIE SIĘ:)

Zgłaszajcie swoją „rozmiarówkę” do testów pianek na maila:
info@bortex.net.pl
(płeć, wzrost, wagę)
Firma Bortex zaprezentuje obok pianek cały szereg akcesoriów pływackich (czepki, google) oraz suplementy
W czasie testów oczywiście specjalne ceny zakupów tychże:)….

Uczestnik oświadcza, że jest zdrowy, zdolny do wysiłku i nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich do udziału w treningu, bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub powstałej szkody związanej z treningiem, nie będzie występować z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Organizatora lub osób działających w jego imieniu.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0