Testy wydolnościowe w Gdańsku 5-6.12.2014

testy

Chcesz poznać strefy intensywności swojego treningu? Chcesz optymalnie przygotować się do kolejnego sezonu startowego i zastosować optymalne (indywidualne dla każdego zawodnika) obciążenia przy wykorzystaniu w treningu monitora pracy serca?

Serdecznie zapraszamy na badania wydolnościowe, które  odbędą się w dniach 5-6.12.2014r., w „Biegosferze”, ul. Hallera 117 w Gdańsku.

testy

Jest to test do „odmowy”, czyli momentu w którym wysiłek nie może być już kontynuowany. Badanie przeprowadzamy na bieżni mechanicznej, a także cykloergometrach (w tym Cyclusie 2 – możliwość podłączenia swojej ramy rowerowej)

Badanie zawiera:

  • bezpośrednie badanie m.in. VO2max (maksymalnego minutowego poboru tlenu), HR max (maksymalnego minutowego tętna), VE max (maksymalnej minutowej wentylacji płuc), kosztu energetycznego i fizjologicznego wysiłku.
  • wyznaczenie indywidualnych progów metabolicznych (tlenowy-LT i beztlenowy-RC)
  • wyznaczenie indywidualnych zakresów intensywności wysiłku (stref wysiłkowych)
  • bieżącą konsultacje wyników z fizjologiem SPORTSLAB™
  • opracowanie wyników i ich analiza przez fizjologa SPORTSLAB™ wraz z zaleceniami treningowymi
  • Możliwość przeprowadzenie szeregu testów mocy na cykloergometrze (Cyclus 2)

Gratis

  • badanie składu ciała z określeniem zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej na profesjonalnym analizatorze medycznym marki Tanita BC-418

Badania przeprowadza, opisuje i konsultuje fizjolog sportowy dr Szczepan Wiecha. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Jedynym który daję możliwość przeprowadzenia profesjonalnych badań wydolnościowych (obecnie najdokładniejszy sprzęt pomiarowy dostępny na rynku). Mierzymy każdy oddech i równolegle akcję serca, wszystko w odniesieniu do zadanych obciążeń. Ponadto przeprowadzamy analizę składu ciała na profesjonalnym analizatorze. Badanie wydolnościowe przeprowadzane jest do momentu, w którym badany nie może już dłużej utrzymać zadanego tempa/obciążenia (do odmowy). Zawodnik otrzymuje wynik, który pozwala na indywidualne ustalenie prawidłowego treningu „skrojonego na miarę”. Otrzymujemy wszelkie parametry, pozwalające na optymalne budowanie formy sportowej, spalanie tłuszczu i rozwój wytrzymałości.

W czasie badania istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji i nawiązania współpracy z naszym Trenerem Marcinem Sobczakiem.

Koszt badania – 300 pln

Szczegółowe informacje i zapisy w godz. 10-18

(58) 717 25 26

Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie Zapraszamy!!!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0