Warsztaty cz. II – pływanie w triathlonie

w2

31 stycznia o godz. 19.00, w sali konferencyjnej hotelu „Olivia”, odbyła się kolejna odsłona trzyczęściowego seminarium „SWIM, BIKE, RUN – TRIATHLON” – cz.II – pływanie w triathlonie – połączone z warsztatami i testami pianek do pływania, którą poprowadzili trenerzy PowerOn3city przy udziale naszego Triathlonowego Teamu. Impreza odbyła się w ramach naszej wspólnej akcji z MOSiR Gdańsk – „Aktywuj się w triathlonie”!

Powiedzieć, że to kolejna udana Impreza to nic nie powiedzieć:) To był mega tri-aktywny weekend. Najpierw w sali konferencyjnej hotelu „Olivia” w Gdańsku, odbył się panel merytoryczny – wykład i dyskusja nt. pływania w triathlonie –  3 (słownie: trzy) godziny(!) i niemal 90 uczestników… a następnie w wodzie na terenie pływalni MOSiR Gdańsk, wskazówek praktycznych wysłuchało ponad 70 zawodników!

IMG_3544-002

Wstęp był oczywiście WOLNY – jedynie na pływalni obowiązywała kolejność zapisów ze względu na ograniczoną ilość miejsc! Zainteresowanie ogromne bo i zagadnienia arcyciekawe!

DSC_9293

Wszyscy słuchali z uwagą…

DSC_9303

Byli Panowie z brodą…

DSC_9305

I dopiero kandydaci na Ironmanów…

DSC_9291

Obowiązywały stroje wieczorowe..

DSC_9301

poddane szczegółowej analizie…

DSC_9306

Serdecznie dziękujemy za udział i jednocześnie zapraszamy na kolejną odsłonę –  biegową i powtórkę rowerowej – o których  będziemy Was na bieżąco informować.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0